Vrátenie alebo výmena tovaru

Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní od doručenia. Postačí k tomu vyplnenie formulára na vrátenie tovaru, ktorý sa nachádza na zadnej strane faktúry, ktorá Vám bola doručená s tovarom (alebo si ho môžete stiahnúť TU ). Tovar spoločne s vyplneným formulárom prosím zašlite doporučene na adresu:

Dresses, s. r. o.
Osloboditeľov 340/3
040 17 Košice - Barca

Tovar dôkladne zabaľte, aby sa počas prepravy nepoškodil. Tovar musí byť nepoškodený, nenosený a s neodstránenou visačkou. Po prijatí zásielky Vám vrátime peniaze na účet. Platby sa snažíme vždy odoslať v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od prijatia vráteného tovaru.

 

Výmena tovaru

V prípade že Vám nesadla farba alebo veľkosť, tovar Vám s radosťou vymeníme do 14 dní od prevzatia objednávky. Predtým ako nám odošlete tovar naspäť, prosím, skontrolujte dostupnosť modelu, ktorý požadujete na výmenu to zaslaním e-mailu na info@salsadresses.sk. Uveďte v ňom číslo Vašej pôvodnej objednávky a kód produktu, ktorý si želáte na výmenu. Počkajte na našu odpoveď, v ktorej Vám potvrdíme, že sme Vám daný kúsok odložili. Následne nám môžete zásielku odoslať doporučene (nie na dobierku) na adresu:

Dresses, s. r. o.
Osloboditeľov 340/3
040 17 Košice - Barca

Tovar dôkladne zabaľte, aby sa počas prepravy nepoškodil. Tovar musí byť nepoškodený, nenosený a s neodstránenou visačkou.

Tovar na výmenu Vám odošleme v priebehu dvoch dní od prijatia zásielky od Vás. O odoslaní Vás budeme informovať e-mailom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Späť do obchodu